O nas

"Zaciągnij się" to serwis żeglarski, na którym znajdziecie tylko imprezy związane z żaglami. Od 14 lat specjalizujemy się w tematyce żeglarskiej. Tyle lat w branży turystycznej to naprawdę powód do dumy! Organizacja rejsów, obozów i kursów żeglarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych to nie tylko praca, żeglarstwo to Nasza pasja, która przez tyle lat dostarcza nam nieustannie mnóstwo radości. Każdy nowy sezon, to kolejne wyzwania, nowi klienci jak i spotkania z uczestnikami, którzy już z Nami byli na wakacjach.

Serwis "Zaciągnij się" powstał z myślą o wypoczynku dzieci, młodzieży oraz całych rodzin. Jego celem jest rozpowszechnianie najciekawszych imprez, przygotowanych w profesjonalny sposób z zakresu turystyki rodzinnej, dziecięcej i młodzieżowej w Polsce oraz za granicą. Dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ zależy nam na długotrwałych relacjach z Naszymi klientami. Dlatego organizując nasze imprezy kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, warunki zakwaterowania, wyżywienie.

Kadra, którą zatrudniamy to w większości osoby, które współpracują z nami już kilka sezonów, dla których żeglarstwo to sposób na życie. Są to osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą. Cały czas podwyższają swoje uprawnienia, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiemy jak trudno jest wybrać imprezę dla dziecka. Dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, pomożemy wybrać odpowiedni obóz lub rejs. Przy każdej prezentowanej imprezie zamieszczamy obszerne opisy oraz zdjęcia po to, aby jak najdokładniej przedstawić Naszym klientom dany obóz.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnego i trudnego zadania się podjęliśmy - organizacji imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym priorytetem jest to, aby Nasi klienci wspominali jak najlepiej czas spędzony razem z Naszym biurem.

Z żeglarskimi pozdrowieniami
Załoga Portalu